Nie oglądaliście jeszcze ,,Room”? Nadróbcie to!

Posted on

pokój film,,Room” czyli po polsku ,,Pokój” to jeden z najlepszych filmów minionego roku. To bez dwóch zdań, obraz momentalnie uderza innym poziomem z zalewu rozmaitego szajsu z komputerowo generowanymi efektami. Dlaczego ,,Room” jest interesujący?

Film opowiada niebanalną historie, kojarzącą sie nieco z historią Josepha Fritzla, który latami wieził i gwałcił w piwnicy córki. Taki przykry los spotkał bohaterke ,,Pokoju”. Nie na oprawcy ani na krzywdach zadanych dziewczynie skupia sie ten film, lecz na relacji matka – syn. Przedstawiona historia nabiera szczególnej wartości w kontekście losów bohaterów po wydostaniu sie z wiezienia, ponieważ chłopiec nie zna zupełnie innego świata ponad ciasną szope, w której sie wychował. Brzmi dość strasznie, ale w rzeczywistości pokazana historia jest piekna i wzruszta do łez. Gorąco polecam!

Pokój Film – piekny dramat

Wspaniała rola Brie Larson oraz Jacoba Trembley’a, młodziutkiego chłopca, którego kreacja pokazana w filmie po prostu chwyta za gardło. No, chyba że ktoś jest totalnie nieczuły na cokolwiek, natomiast dla mnie ,,Pokój” to świetna alternatywa dla hollywodzkiej sieczki, która na co dzień króluje w kinach!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s